Vítejte. Mé jméno je Pavel Ovesný a jsem ten, kdo bude s vámi pracovat na vaší hudbě či jiném audio projektu. Jistě jste si často položili otázku, co je to, co daná skladba musí mít aby si ji posluchač pustil znovu a zase. Jistě mnohé je na vašem skladatelském umu. Často je to ale i o tom, že víc uší víc slyší a mým úkolem je najít ty silné momenty vaší skladby a patřičně je zdůraznit. Je to jako s krásnou ženou – vy jste ta krásná žena a já jsem váš vizážista, který vám pomůže odhalit vaši krásu. Musíme se ale oba připravit na to, že naše spolupráce může obsahovat i kritiku. Jsem zde od toho abych našel to pozitivní na vaší tvorbě, ale jsem zde i pro to abychom společně ta slabší místa eliminovali. Zkrátka, nesmíme nic podcenit a odfláknout – skladbu budeme poslouchat dalších x let.

 Jak již jistě tušíš – naše spolupráce bude i dost o filozofii a schopnosti na sobě pracovat, vzít si čas a udělat skutečně vymazlenou nahrávku. I já se od tebe jistě něco nového naučím. Nejsem nahrávací studio v pravém slova smyslu – kapacita mého studia je doslova 2 lidé + já. Zaměřuji se na „kluky a holky s kytarou“ či one-man/woman-bandy či lidi jenž si vytváří nahrávky sami doma a potřebují k tomu další pár uší, který jim pomůže jejich dílo posunou dál. Mé prostory jsou vhodné i pro natáčení reklam, podcastů dialogů atp.

         Pokud nemáš příliš moho času na cestování do studia,  můžeme vše řešit online, ale mám takové pravidlo, že kdyby tvá hudba už měla 3. kolo připomínek, je pružnější řešit vše osobně. Velice vítám, když budeme mix řešit spolu a osobně od začátku. Když mi k masteringu dodáš skladbu vedle které by sis dokázal představit hrát svoji skladbu ve stejném playlistu, bude to jedině dobře.

   Zkrátka jsem takové jiné studio a zakládám si na dobrém či přímo kamarádském vztahu s klientem a tak těším se na každá nová hudební přátelství.

 

 

Kdo jsem?

 

Jsem aktivním muzikantem už nějakých 22 let a studiové práci se věnuji někdy od roku 1999 a mám ještě zkušenosti i s analogovým záznamem. Momentálně jsem kytaristou a zpěvákem skupin Křupky a Pajoche. Autorky jsem se podílel na 3 albech a několika singlech. Z pozice mistra zvuku jsem se podílel na jedné desítce alb a několika desítkách singlů (holt je doba singlová). Mezi výrazné body mé spolupráce patří bezesporu práce na dialozích pro nejprodávanější českou hru Kingdom Come : Deliverance, spolupráce s Larry Hauserem na audioknize Poklad Byzantského Kupce či skladba Zlatá Rybka od Soundna, jenž plně vznikla v Postudiu a stala se sedmou nejhranější skladbou rádia Proglas v roce 2015.

 

© 2011-2018 by POSTUDIO. Proudly created with Wix.com  postudio@pajoche.cz // Tel: +420-605-918-249

  • Facebook Social Icon