CENY

O cenách má smysl bavit se individuálně neboť každá hudba je jiná.

MASTERING:  900 Kč za skladbu

V případě, že bychom realizovali mastering celého alba, pak cena je jiná -např. do 10 spísní, kde každá skladba má do  5 minut délky cena by byla 3500 Kč.

Jedna skladba je zpracována obvykle do 48 hodin.  Celé album zpravidla do týdne. Po zpracování dostanete 20 - 30 sec náhled každé skladby. V ceně máte jedno kolo oprav (za slušné chování i kola dvě). Jakmile jsou změny vv náhledu odsouhlaseny, musí dojít k platbě. Pak dostanete skladbu ve Wav 16bit a máte 5 dnů na připomínky a opět jedno kolo oprav v ceně.  

MIXING: 1200 Kč za skladbu

Mix může být individuální a stejně tak i jeho cena. Cena výše uvedená odpovídá mixu jenž má zpracovanou ekvalizaci, kompresi, posazení nástrojů a základní efektování a automation. Očištěna od nežádoucích zvuků. Cena neobsahuje editaci  - ta se řídí studiovým časem. Samozdřejmě pokud Vám někde jednou ujel kopák mimo rytmus, tak to neřeším a opravím.

Nahrávání / Editace : 400 Kč/hod

Sazba výše je stantardní sazba pro práce v Postudiu (Master či Slave room). Nahrávání ve Vašich prostorech je v Brně a okolí do 30 km bez navýšení. Ostatní lokace jsou za cestovní výlohy 4 Kč /km. Své přípravné časy, či zdržování z mých důvodů neúčtuji a nebojte se nebudu fašisticky civět na hodinky :)

Vše dohromady?: Domluvíme se

Nechme to na společné diskuzi. Každý jsme jiní, občas unutí se na sazby "za hodinu" či " za skladbu" mohou být nefér. Sejděme se, pojďme na pivo a proberme to předem :)

© 2011-2018 by POSTUDIO. Proudly created with Wix.com  postudio@pajoche.cz // Tel: +420-605-918-249

  • Facebook Social Icon